O nás

studnaDovolte, abychom krátce představili naši společnost Hydrozdroj s.r.o. Základy firmy jsme položili v roce 2008 a naši činnost v oblasti vrtaných studní, geologických průzkumů a realizací vrtů pro tepelná čerpadla jsme založili na mnohaletých zkušenostech našich pracovníků.

Můžeme tak nabídnout vysokou kvalitu prováděných prací a komplexní služby včetně řešení samotné legislativy během realizace studní a jiných vrtů.

Jsme firma solidní a k našim zákazníkům se chováme slušně! To v dnešní době není zcela samozřejmé. Když se nám něco nepovede, uznáme svou chybu a napravíme ji. Když se něco povede a tak je tomu ve většině případů, rádi přijímáme pochvaly.

Kvalitní vrtané studny pro každého

Zdroj vody je nedílnou součástí každé obytné budovy. Je jen na Vás, zda zvolíte přípojku veřejného vodovodu nebo vlastní studnu. V každém případě je cenová politika naší firmy nastavena tak, aby nová studna byla dostupná prakticky pro každého. Konkrétní ceny a navrhované technické parametry vrtu (hloubka vrtu, průměr vrtání a výstroje) Vám rádi sdělíme po konzultaci, nejlépe při prohlídce místa, kde chcete studnu vyvrtat. Zpracování kalkulace provádíme zdarma, proto se na nás neváhejte obrátit.

Pokud si vyberete nás, postaráme o vše, co budete k provozu vrtané studny potřebovat!

 

Komentáře jsou uzavřeny.